Пляж Капуташ Каш

Пляж Капуташ

Kaputaş Plajı

Пляж Капуташ красив в любое время года. Каньоный пляж образовался в результате расщепления гор. Здесь можно увидеть все красоты Средиземного моря вместе. Цвет моря непрерывно меняется. Различные оттенки бирюзы привлекают внимание посетителей.

Deniz kaynak suyu nedeniyle serin. Yaz aylarında, yüzme için her zaman rahat değildir. Sıcak günlerde vücudunuzu neşelendirebilir ve tonlayabilirsiniz. Bölgede irili ufaklı mağaralar var. Kendi başınıza yüzebilirsiniz, ancak organize bir tura katılmak daha güvenlidir.

Plaja inişten önce park yeri düzenlenmemiştir. Arabanın kenarlarında park etmeniz gerekecek. Hafta sonları rahatlamak isteyenler artıyor. Bu nedenle, arabanız plaja birkaç kilometre uzaklıkta olabilir. Minibüsler sürekli sahile gidiyor.

Kaputaş plajı halka açıktır, bu nedenle giriş ücreti ödemeniz gerekmez. Bir eksi var, 187 adım aşağı inmeniz gerekiyor. Merdivenleri mazeret olarak kullanarak geri dönmezsiniz. Bu ilahi yeri terk ederseniz pişman olacaksınız. Bu sahilin güzelliği sizi büyüleyecek ve geri dönmenizi isteyecek.

One comment

  1. Марина

    Пляж маленький, но очень уютный. Вода чистая и прозрачная.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *